Jitka a Marek
(osobní webstránka)


[CESTOVÁNÍ]

[JITKA]

[MAREK]

[TOMÁŠ]

[LUCKA]

[English]

 

Jitka Brejlová a Marek Brejl

Redmond, Washington

USA

cestovatele1@jitka-marek.com

CESTOVÁNÍ

Často a rádi cestujeme a deníky a fotografie z našich cest většinou publikujeme na těchto stránkách. Napsali jsme také několik článků, které jsme publikovali v časopisech Koktejl a Mladý svět. 
(Omlouváme se čtenářům, že některé části našich stránek jsou pouze v angličtině.) 

Nedávné cesty

 

 

 

 

 

O NÁS

Od roku 1996 žijeme ve Spojených státech amerických, ale oba jsme se narodili v roce 1972 v České Republice. Vystudovali jsme VUT v Brně a ve studiu pak dále pokračovali na universitě ve státě Iowa - Jitka vystudovala manažerský postgraduál (titul MBA, 1999) a Marek si udělal doktorát na elektru se zaměřením na zpracování obrazu v lékařství (Ph.D., 1999). Na začátku roku 2000 jsme se přestěhovali do Minneapolis (hl. město státu Minnesota), kde Marek pracoval pro Vital Images jako ředitel vývoje klinických aplikací. Před narozením našeho syna Tomáška Jitka pracovala pro NCS Pearson jako manažer globálních projektů. V květnu  2007 jsme se přestěhovali do Seattlu, kde Marek pracuje pro Microsoft Healthcare.

Mimo práci máme rádi sporty, vysokohorskou turistiku a cestování. Procestovali jsme celé Spojené státy a navštívili většinu Národních parků v USA. Během studia jsme se podívali do Mexika a Peru a při těchto cestách nám učarovalo cestování po rozvojových a pro nás exotických zemích. V letech 2003 až 2004 jsme podnikli devítiměsíční cestu kolem světa.  

TOMÁŠ
(narozen 
7. listopadu 2005)

LUCKA
(narozena 2.června 2008)